صفحه اصلی > در باره ما > کارخانه ما

Tongxiang Dayi woodandplastics شرکت LTD.located در شهر Zhouquan منطقه صنعتی Tongxiang در مرکز دلتای رود یانگ تسه و کنار شانگهای در شرق و Hangzhou در جنوب نشسته است. موقعیت جغرافیایی مطلوب و مناسب حمل و نقل برخوردار است.

"DAYIWPC" مواد نوع جدیدی از سبز محصولات ساخته شده از پلی اتیلن و الیاف گیاهی (پودر چوب) از طریق خاص و پردازش است. دارای محصولات نه تنها ویژگی های چوب است، اما نیز چنین ویژگی به عنوان: استحکام بالا و سياليت و ثبات رنگ و کرم های ضد خوردگی، ضد تغییر شکل، مقاومت در برابر آسیب، عایق گرما، ترک خوردگی مقاومت آسان نصب و تعمیر و نگهداری رایگان و غیره. بیشتر چه، عمر آن 5 - 10 بار طولانی تر از محصولات چوب معمولی است. با توجه به کیفیت آن خوب محصولات DAYI WPC بیشتر و بیشتر محبوب در میان مشتریان با بهره گیری از بازارهای عمده ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپایی و نیز فروش خوبی در خانه تبدیل شده اند.

این محصول می تواند به انواع امکانات و مقالات از طریق برش برنامه دقیقی ارایه و برش، آج که اعمال عمدتا پلتفرم ساختن در فضای باز محوطه و نرده، حصار در فضای باز میز و صندلی غرفه گل و درخت پردازش رنده و همچنین در زمینه های بیرونی و دکوراسیون داخلی تدارکات بسته بندی حمل و نقل و سینی استفاده می شود، و غیره. این محصولات استاندارد هستند نصب سریع و راحت در دایره بازیافت.

مجهز به تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات برای تولید سیستم مدیریت برجسته، DAYI WPC توانایی ارائه نوع جدیدی از مواد WPC دوستدار محیط زیست با عملکرد برتر و پایدار کیفیت هر دو در خانه و خارج از کشور است. ما صمیمانه مشتریان از سراسر جهان و با آنها ما ایجاد رابطه بلند مدت تعاونی منتظر خوش آمدید.


1.jpg


کپی رایت © Tongxiang Dayi چوب و پلاستیک شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.