صفحه اصلی > در باره ما > سیاست حفظ حریم خصوصی در اینترنت

سیاست خصوصی

 

سیاست حفظ حریم خصوصی این توصیف چگونه ما رسیدگی اطلاعات شخصی شما. با استفاده از www. txdywpc... com ("سایت") رضایت شما را به ذخیره سازی، پردازش، انتقال و افشای اطلاعات شخصی خود را که در این خط مشی رازداری شرح داده شده.

مجموعه

بدون ارائه هر گونه اطلاعات شخصی در مورد خودتان ممکن است این سایت را مرور کنید. با این حال، برای دریافت اعلان های به روز رسانی و یا درخواست اطلاعات بیشتر در مورد www. txdywpc... com و یا این سایت، ما ممکن است اطلاعات زیر جمع آوری:

نام و اطلاعات تماس، ایمیل شناسه کاربر و آدرس شرکت;

مکاتبات ارسالی به یا از ما;

هر گونه اطلاعات اضافی ارائه انتخاب; و سایر اطلاعات از تعامل خود را با سایت ما خدمات و محتوا و تبلیغاتی، از جمله کامپیوتر و اطلاعات اتصال، آمار در صفحه نمایش ترافیک به و از سایت آگهی داده آدرس IP و اطلاعات گزارش استاندارد وب.

اگر شما انتخاب می کنید به ما ارائه با اطلاعات شخصی شما رضایت به انتقال و ذخیره سازی آن اطلاعات در سرورهای ما واقع در ایالات متحده آمریکا.

استفاده

ما با استفاده از اطلاعات شخصی شما را به شما ارائه با خدمات شما درخواست برقراری ارتباط با شما، رفع اشکال، تجربه خود را سفارشی، اطلاع شما در مورد خدمات ما و سایت های به روز رسانی و اندازه گیری بهره در سایت ها و سرویس های ما.

مانند بسیاری از وب سایت ما استفاده از "کوکی ها" به منظور ارتقاء تجربه خود و جمع آوری اطلاعات در مورد بازدید کننده و بازدید از وب سایت ما. مراجعه به بخش "" کوکی ها"استفاده می کنیم؟" زیر برای کسب اطلاعات درباره کوکی ها و چگونه ما استفاده از آنها.

افشای

ما نمی فروش و یا اجاره دادن اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی خود را بدون رضایت صریح شما. ما ممکن است اطلاعات شخصی به پاسخ به الزامات قانونی اجرای سیاست های ما، پاسخ به ادعای ارسال و یا مطالب دیگر حقوق نقض آشکار و یا محافظت از هر کسی حقوق، مالکیت یا ایمنی. اطلاعات مطابق با قوانین و مقررات فاش خواهد شد. ما همچنین اطلاعات شخصی با ارائه دهندگان خدمات است که به کمک با عملیات کسب و کار ما و با اعضای خانواده، که ممکن است با ارائه مطالب مشترک و خدمات و کمک به شناسایی و جلوگیری از اعمال غیر قانونی احتمالی اشتراک ممکن است. ما باید طرح ادغام و یا توسط نهاد کسب و کار دیگر به دست آورد، ما ممکن است اطلاعات شخصی را با شرکت های دیگر اشتراک و نیاز دارد که نهاد ترکیب جدید این سیاست حفظ حریم خصوصی با توجه به اطلاعات شخصی شما را دنبال کنید.

دسترسی

شما ممکن است دسترسی یا به روز رسانی اطلاعات شخصی شما به ما ارائه در هر زمان توسط تماس با ما در www. txdywpc... com

امنیت

ما اطلاعات را به عنوان یک دارایی است که باید محافظت و استفاده از تعداد زیادی از ابزار برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در مقابل دسترسی های غیر مجاز و افشای درمان. همانطور که می دانید احتمالا، با این حال، اشخاص ثالث غیرقانونی انتقالات رهگیری یا دسترسی یا ارتباطات خصوصی ممکن است. بنابراین، اگر چه ما بسیار سختی برای محافظت از حریم خصوصی خود را، ما وعده و شما هنوز باید انتظار داشت که اطلاعات شخصی یا ارتباطات خصوصی همیشه خصوصی باقی می ماند.

عمومی

ما ممکن است این سیاست را در هر زمان با ارسال اصلاح شرایط در این سایت بروز. تمام شرایط اصلاح خودکار اثر 30 روز پس از آنها ابتدا در سایت نوشته شده را. برای سوال در مورد این سیاست، لطفا ایمیل به ما بفرستید.


TONGXIANG DAYI چوب و پلاستیک شرکت، آموزشی ویبولیتین


آدرس:ساختمان 2 Zhouquan منطقه صنعتی شهر Zhouquan استان Tongxiang شهر، ژجیانگ، چین

تلفن: +86-573-88519088

جمعیت: +8615105832007

فکس: +86-573-88519288

پست الکترونیکی: bessie888@163.com


کپی رایت © Tongxiang Dayi چوب و پلاستیک شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.